Mariańska Pielgrzymka do Częstochowy

Drodzy Pielgrzymi 10 BIAŁEJ !!!
  1. Jak już zapewne słyszeliście, w tym roku 309. WPP będzie w odmiennej formie - mianowicie idą tylko księża przewodnicy poszczególnych grup, o czym informuje Przewodnik Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej – o. Krzysztof Wendlik OSPPE https://www.facebook.com/wpppaulini/videos/277770326733015/
  1. Pragnę w tegoroczną drogę do Maryi zabrać duchowo Was wszystkich i Wasze intencje, z którymi Wy byście szli. Umieszczę je w moim podręcznym plecaku i będę je niósł przez całą drogę, aż przed Cudowny Obraz Częstochowskiej Pani. Każdego dnia będę Bogu odczytywał na głos część złożonych intencji, prosząc Maryję o wstawiennictwo.
Intencje można składać do poniedziałku 03.08:
  1. Zapraszam Cię także do podjęcia się uczestnictwa jako Duchowy Pielgrzym. Każdy uczestnik otrzyma pocztą książeczkę pielgrzyma oraz znaczek i coś dodatkowego od 10 Białej. Zapisy on-line https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfl4GABttp4xuNe0ztR79GYDisvbNoG0vHP45iPWGwok1FiFg/viewform do soboty 01.08.
  1. Będę się z Wami dzielił na bieżąco doświadczeniami w poszczególnych dni na facebook`u – 10 Biała WPP https://www.facebook.com/10bialaWPP/. Zachęcam też do oglądania profilu – Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej WPP Ojcowie Paulini https://www.facebook.com/wpppaulini/
  1. Chciałem się też z Wami podzielić kilkoma sprawami organizacyjnymi:
  • w tym zakupiliśmy na potrzeby naszej wspólnoty nowe głośniki i uzupełniliśmy sprzęt muzyczny;
  • utworzono także Pielgrzymkowy Fundusz im. śp. Zygmunta Chodźko-Zajko celem pomocy w przygotowaniach wobec pielgrzymów będącym w trudnej sytuacji materialnej.
  • podobnie jak w roku ubiegłym zapraszam na spotkanie popielgrzymkowe we wrześniu oraz na spotkanie świąteczne w styczniu, być może uda nam się zorganizować całonocne czuwanie dla naszej grupy przed Cudownym Obrazem Jasnogórskiej Pani w okolicach marca.
  • w razie jakichkolwiek pytań, spraw podaję numer telefonu: 694-738-015. ks. Krzysztof Stąpor MIC

Komentarze